Grande professionalità e qualità.Tessuti splendidi, eleganti o divertenti. Lo raccomando vivamente!

Carla F.

Aija ir ļoti atsaucīga, pozitīvi noskaņota un palīdz ar idejām. Pasūtot internetā ļoti ātra piegāde.

Baiba R.

ieliska audumu izvēle, izcila kvalitāte un patīkama attieksme. 😉 Bonusā padalīšanās pieredzē piegrieztnes plānojumam, papildus iedvesmai uz tērpu radīšanu!

Ilona M.

Superīga apkalpošana, ātra piegāde, personiska komunikācija. Iesaku 🌷🌷🌷😇😇❤️

Aija D.

Ļoti pretimnākoša attieksme un žigls serviss.Vakar pa dienu pasūtīju un jau šorīt saņēmu pasūtijumu ar Omnivu!Rekomendēju!:)Noteikti vēl sadarbošos!

Sanda Š.

Esmu sajūsmā. Tik jauku apkalpošanu un dalīšanos ar pieredzi sen nebiju izbaudījusi 😇

Kristīne N.

Fantastiska vieta. No šejienes es vienmēr aizeju ar smaidu uz lūpām. Īpašniece ļoti atsaucīga. Reiz izmisumā devos uz Ziili, lai uzšūtu māsai dzimšanasdienā kleitu, kura bija nākamajā dienā. Šeit man palīdzēja gan ar audumu, gan piegrieztni. Man atlika tik mājās sašūt vīles. Tā kā esmu hobija klases šuvēja, ir ļoti forši saņemt padomus un atbalstu. PALDIES.

Kristīne L.

Ir vairāki iemesli kāpēc izvēlos tieši Ziile fabrics audumus saviem šūšanas projektiem. Bet galvenie iemesli, kas man ir ļoti, ļoti svarīgi, ir, ka šo audumu kvalitāte saglabājas pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm, audumi NESAVEĻAS mazos bumbulīšos kā citur pirktie audumi (to es saku pilnīgi droši, jo esmu pārbaudījusi, jo šuju ne tikai saviem bērniem, bet arī citiem maniem maziem klientiņiem šuju drēbītes, tāpēc kvalitāte man ir ĻOTI svarīga),vel man ļoti patīk, ka Ziile fabrics ir parūpējusies arī par to, lai mēs mammas-pircējas varam droši ņemt līdzi savas atvases, jo bieži vien uz veikalu sanāk doties kopā ar bērniem, tāpēc veikalā ir ierīkots superīgs bērnu stūrītis kur mazie var kavēt sev laiku ar sev interesantām nodarbēm. Un protams, kā vienmēŗ, ļoti laipna sagaidīšana kā arī apkalpošana ir augstā līmenī. 🙂 Noteikti iesaku Ziile fabrics veikaliņu visām šūt gribētājām, jo netiks liegts arī kāds ar šūšanu saistīts padoms 😉 Lai visām skaisti un krāšņi projektiņi !

Egita Z.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.